Mokytojai, pasidalinkite savo konspektais.
Abiturientai, pasidalinkite savo senais užrašais.

Kodėl Edukamentui reikia mano pagalbos?

Edukamentą įkūrė vienas abiturientas, būtent 12 klasės pabaigoje, kaip būdą geriau pasiruošti egzaminams. Deja, šis abiturientas — pagrindinis autorius — jau baigė mokyklą ir studijuoja, todėl temoms, kurios aktualios gimnazistams, konspektų kurti nebegali.

Didelė įtaka

Per 1 metus Edukamentas pasiekė 55 TŪKSTANČIŲ žmonių. Šiais mokslo metais norime, kad mokiniai taip pat turėtų patikimą vietą susirasti aiškią vietą išmokti tai, kas jiems svarbu.

Kiekvieną savaitę mūsų svetainę aplanko tūkstančiai žingeidžių žmonių. Edukamento tikslas — atvirai dalytis informacija, kuri padėtų pasiruošti ir egzaminams, ir būtų įdomi, bet gerai suprantama. Tai yra kaip papildoma priemonė prie vadovėlių, kuri dažniausiai kainuotų keliasdešimt eurų (mokiniui).

Vienas žmogus, kuriam padeda Edukamentas, galės geriau išlaikyti egzaminus ir studijuoti tai, kas jiems leis atsiskleisti ir prisidėti prie bendros pasaulio gerovės.

Kitaip tariant, šiek tiek pastangų iš Jūsų padės tūkstančiams. Prisidėkite prie mūsų misijos.

Atsidėkosime

Galime prie Jūsų atsiųsto teksto ar turinio pridėti Jūsų vardą arba kitaip užtikrinti atributavimą.

Jeigu turite projektą, verslą, kurį norite reklamuoti, jis matysis tarp mūsų puslapio reklamų.

Edukamentui teikiama finansinė parama yra pagrinde investuojama į paslaugų palaikymą (serverius ir panašius dalykus) bei reklamą, tačiau, esant reikalui, parama gali būti skiriama ir autoriams. Pagal dabartinius apskaičiavimus pastoviai skirti paramą autoriams yra neįmanoma. Atsiprašome už tai, tačiau galinčius investuoti savo laiką ir būtų altruistiškiems, kviečiame pasinaudoti anksčiau minėtomis naudomis.

Taisyklės

Nusiųsdami mums užrašus patvirtinate, kad:

Užrašai yra patikrinami pagal tinklalapio komandą, norint užtikrinti jų kokybę, ir gali būti pakeisti prieš publikavimą. Edukamentas deda visas pastangas, kad būtų užtikrinta, jog nebūtų publikuojami plagiatai. Tai nėra automatinis procesas. Ačiū už Jūsų bendradarbiavimą!

Noriu prisidėti!

PUIKU!

Rašykite mums el. paštu - labas (eta) edukamentas (taškas) lt. Susitarsime dėl visko. Atsakymo galima tekti laukti dieną arba šiek tiek ilgiau, jei didelis laiškų srautas arba nedarbo diena.

Mes publikuojame tekstus Markdown / HTML formatu, bet galite tiesiog atsiųsti Word .docx failus arba tiesiai į laiško turinį įkelti savo tekstą.