Jeigu radote klaidą, praneškite labas@edukamentas.lt

edukamentas.lt/discord

Edukamento „Discord“ bendruomenė

Tai ne tik vieta bendrauti, bet ir tobulėti

Discord icon   Prisijunkite dabar

Naujienos akimirksniu

Automatiškai skelbiame apie naują Edukamento išleistą turinį (tai gali būti gidas, video arba kitoks įrašas). Viskas akimirksniu, gausite pyptelėjimą, kai kažkas verta Jūsų dėmesio.

Sekti mūsų „Instagram“ ->

Pasidalink savo darbais

Mėgsti programuoti, rašyti, piešti, dainuoti? Nesidrovėk! Kviečiame parodyti savo talentą! O jeigu kyla iššūkių, mūsų bendruomenė padės Jums atrasti, ką reikia pakeisti, o kas yra nuostabu.

Junkis ir skaityk taisykles ->

Mokykimės kartu! Lik be spragų

Kartais būna, kad nei vadovėliai, nei keli mokytojo žodžiai visko nepaaiškina. Tam ir sukūrėm šitą bendruomenę, kad susijungtų visi žmonės, siekiantys geresnio išsilavinimo ir savęs realizavimo!

Junkis dabar ->

Specialios privilegijos

Jeigu remiate mūsų projektą bet kokia suma, gausite tam tikras specialias privilegijas, apsilankę patreon.com puslapyje, pavyzdžiui: slapti pokalbių kanalai ir laisvė pasirinkti vardo spalvą.

Daugiau apie „Patreon“ ->

Taisyklės ir užblokavimų apeliacijos

Kurkime draugišką aplinką, kurioje galime diskutuoti ir gerbti vienas kitą

Žmonės čia ateina, kai nori surasti gerą kompaniją arba gauti pagalbos. Net jeigu čia nėra nustatytos taisyklės tam tikriems veiksmams, prižiūrėtojas vis tiek gali imtis veiksmų savo nuožiūra. Tolerantiška visuomenė negali toleruoti netolerancijos (populiarūs pavyzdžiai: rasizmas, homofobija, antisemitizmas).

Įspėjimas, išmetimas ir neterminuotas užblokavimas

Moderatoriai gali įteikti įspėjimą, kai matosi, jog intencijos nėra blogos arba žmogus nejaučia ribų. Išmetimas yra naudojamas mažesniems nusižengimams. Neterminuotas užblokavimas yra priemonė griežtiems nusižengimams.

Užblokavimą galima apeliuoti 6 mėn. po bausmės

Kreipkitės į mus per įprastus kanalus.

Jokio 18+ (NSFW) turinio

Chamiškas elgesys netoleruojamas

Čia ne geimerių serveris, kur visi nemoka žaisti CS:GO, todėl pamiršo, kaip normaliai kalbėti lietuviškai. Jeigu dar kyla klausimų šiuo punktu, kreipkitės į bendruomenę arba administraciją.

Reklamavimas

Kitų serverių reklamavimas viešai ar per žinutes yra draudžiamas ir pelnys neterminuotą ban. Dalintis savo darbais galima, ypač jeigu prašote pagalbos, tiesiog neperženkite ribų.

Keiksmažodžiai

Keiksmažodžiai labai spalvingi žodžiai ir vardan žodžio laisvės tikimės, kad juos naudosite kaip retą, bet kartais naudingą meninį įrankį, o ne įžeidimo ar provokacijų priemonę.

Galioja LR įstatymai ir „Discord“ taisyklės

Čia yra vieša erdvė.