Edukamentas — projektas, kurio tikslas paversti švietimą nr. 1 prioritetu Lietuvoje. Tai norime pasiekti palaipsniui, projekto pagrindinis tikslas — padėti 9-12 kl. mokiniams, bet siekiame šviesti visą visuomenę Lietuvai inovatyviais būdais.

Dabartinės veiklos pobūdis
Reguliariai atnaujinami konspektai papildo vadovėlius ir suteikia vieną vietą informacijai surasti, užduotys ir šaltiniai padeda pasiruošti ir suprasti temą, dalinamės moksliškai įrodytais mokymosi metodais, originaliu turiniu Instagram ir dar daugiau. Edukamentas — reguliariai atnaujinamas ir visuomenės remiamas projektas sukurtas XXI amžiui. Tai daugiau nei vadovėlis ar Vikipedija. Akcentuojame tai, kas svarbu, pirmiausia — gimnazistams.

2019 rugpjūtį
projekto pradžia
10,000+
peržiūrų kas mėnesį
jau 130+
nemokamų straipsnių
2 min+
vid. sesijos trukmė
vertybės
tiesa ir empatija

Pagrindiniai principai

Perskaityti

Perskaityk vadovelį. Perskaityk konspektus, be abejo ir mūsų, kitus susijusius straipsnius. Surask informaciją apie temą YouTube. Tai tereikės padaryti įdėmiai ir tik vieną ar antrą kartą — tai pasyvus mokymosi būdas ir nemankština ilgalaikę atmintį.

Suprasti ir paaiškinti

Paprašyk, kad kažkas Tau paaiškintų tai, ko dar nesupranti: draugas, mokytojas (daugelis turi nemokamas konsultacijas). Kai pats supranti, paaiškink kitam žmogui, kad ir jie pasikartotų. Jeigu nesupranti, apie ką kalbi, bet tiesiog mokysies faktus — kodėl iš vis mokytis? Tai nenaudinga.

Svarbiausiai: prisimnti

Efektyviausias būdas — pabandyti atsakyti į klausimus, kuriais galėtum paaiškinti tai, ką išmokai. Žiūrėk į pastarųjų metų egzaminų užduotys ir spręsk jas. Palaipsniui išmoksi nebijoti atsiskaitymų ir susidarysi būdą, kuriuo bus lengviau mokytis teoriją.

Edukamentas, kaip visuoemnei skirtas produktas, stengiasi šiuos atsakymus pateikti, bet gerai mokytis ir išlaikyti egzaminus gali išmokti tik Tu.