Kas yra Edukamentas?

Edukamentas (www.edukamentas.lt) — reguliariai atnaujinamas tinklalapis, skirtas gimnazistams. Tai platforma, kurioje talpinami aukštos kokybės konspektai, atpasakojimai, užrašai bei projektai 9-12 kl. mokiniams. Bandome visą svetainėje pateiktą informaciją patikrinti, kad būtų ne tik teisinga, bet ir naudinga, aiškiai suprantama.

Žodžio kilmė

Projekto pavadinimas yra dviejų žodžių junginys: edukacija (mokslas, mokymas) bei medikamentas (vaistas). Kitaip sakant, Edukamentas yra mokslo vaistas.

Įkūrimas

Edukamentas pradėjo gyvuoti 2019 metų rugpjūtį.

Šį projektą vykdo Mantas Vilčinskas (programuotojas, dizaineris, humanitaras ir, be abejo, mokinys, ieškantis būdų optimizuoti savą mokymąsį). Iš pradžių svetainė buvo (gana savanaudiškai) pavadinta „Manto Vilčinsko edukaciniu portalu“, bet per 2019 metų vasarą atnaujinta į brandesnę platformą, kuri gali ne tik plėstis, bet ir pasiekti daugiau žmonių. Medžiagą pateikia pats tinklalapio savininkas, savanoriaujantys mokytojai bei kiti individai, norintys prisidėti prie svetainės tikslo.

Progrqamuotojams

Platforma veikia „JAMStack“ principu. Naudojame „Netlify“ nuo pradžios iki pabaigos. Ačiū Aleksui Špakui (Alex Shpak) už svetainės „pamatus“.

Kontaktai

Jeigu turite klausimų, pasiūlymų arba apskritai tiesiog norite pasakyti „labas“, bendraukime „Facebook“, „Instagram“ (@edukamentas) arba parašykite mums el. paštu: labas@edukamentas.lt