Apie projektą Pinigėliai Autoriai Kontaktai Dizainas

Edukamentas — projektas, kurio tikslas paversti švietimą nr. 1 prioritetu Lietuvoje. Tai norime pasiekti palaipsniui, pirmiausia konspektais, skirtais 9-12 kl. mokiniams.

Reguliariai atnaujinami konspektai
papildo vadovėlius.
Intriguojantys video, originalūs šaltiniai
pritraukia prie temos.
Moksliškai įrodyti mokymosi metodai
padeda pasiruošti testams.
Visa tai siekiama pateikta žaismingu būdu
ir pasiekti daugiau.
2019 rugpjūtį
startavo Edukamentas
10,000+
peržiūrų kas mėnesį
jau 130+
nemokamų straipsnių
1 min 48s
vid. sesijos trukmė

Pagrindiniai principai

Perskaityti

Perskaityk vadovelį. Perskaityk konspektus, be abejo ir mūsų, kitus susijusius straipsnius. Surask informaciją apie temą YouTube. Tai tereikės padaryti įdėmiai ir tik vieną ar antrą kartą — tai pasyvus mokymosi būdas ir nemankština ilgalaikę atmintį.

Suprasti ir paaiškinti

Paprašyk, kad kažkas Tau paaiškintų tai, ko dar nesupranti: draugas, mokytojas (daugelis turi nemokamas konsultacijas). Kai pats supranti, paaiškink kitam žmogui, kad ir jie pasikartotų. Jeigu nesupranti, apie ką kalbi, bet tiesiog mokysies faktus — kodėl iš vis mokytis? Tai nenaudinga.

Svarbiausiai: prisimnti

Efektyviausias būdas — pabandyti atsakyti į klausimus, kuriais galėtum paaiškinti tai, ką išmokai. Žiūrėk į pastarųjų metų egzaminų užduotys ir spręsk jas. Palaipsniui išmoksi nebijoti atsiskaitymų ir susidarysi būdą, kuriuo bus lengviau mokytis teoriją.

Edukamentas, kaip visuoemnei skirtas produktas, stengiasi šiuos atsakymus pateikti, bet gerai mokytis ir išlaikyti egzaminus gali išmokti tik Tu.